Žijte v přírodě

Schválně se přihlaste k těm lidem, kteří nemají rádi venkov? Bude vás hodně? No, možná u mladší generace, bude hlasů hodně. Venkov, je místo, kde se odpočívá a nabírá energie. Ano, pokud čte tento článek někdo, kdo má farmu, bude proti. Z mého pohledu totiž vidím, kravičky, slepice, koníčky, louky a chatky, jako relaxaci.

Venkov je ráj na zemi

Důvod je jasný, plno z nás vyrůstalo na venkovu. Z venkovu se stalo město a žádný venkov, už nebyl. To trochu předbíháme. Proč vůbec píši o venkově. V České republice je mnoho venkovů, které nabízí velmi přívětivé prostředí. Mojí úlohou, je nalákat čtenáře právě na tak krásny venkov.

Co by mohlo čtenáře nalákat na venkov

Největší výhodou venkova, je klid. Když si představíte venkov, oproti ostatním městům, poznáte velký rozdíl. Na ulicích je rušno 24 hodin a to 7 dní v týdnu. Přesně tak. Oproti venkovu, na venkově teče život pomalu. Kohout zakokrhá v 5 hodin ráno, kdy vychází slunce, a vy už automaticky víte, že je čas vstávat. Můžete vidět lidi, kteří místo automobilů, používají kola, nebo i koňské vleky.

Další velkou výhodou venkova, je čistota. Tato výhoda má i něco společného s klidem. Na venkově nenajdete bordel, poházený všude možně, kam se jen podíváte. Nejsou to jenom odpadky, ale i kanalizace, smrad od výfukových plynů atd.

Pak tu máme také zajímavou výhodu (porovnání), či nevýhodu, a to kriminalita. Na venkově rozhodně nenajdete: korupci, hazard, drogy, prostituci a další jiné ne moc přívětivé odvětí. O proti tomu v městech, kde najdete mnoho prostitutek, casin (i online casina, které tak trochu patří do celorepublikového měřítka), mafiánů atd,.

Výběr je už na vás!

11 Sep 2019

© 2023 Venkov2013.cz. All Rights Reserved.